Jedeme na výlet kousek za Prahu

Praha je sice krásné město, ale když se vydáme kousek za ní do Třebovle, tak rozhodně nebudeme litovat. Nachází se zde poměrně velký dětský zábavní park Praha, který nabízí rovnou 57 atrakcí a her. Dokonce malí špunti, kterým byly 2 roky, tu najdou svoji zábavu. Navíc se děti mohou vyřádit na různých nafukovacích hradech nebo jiných monstrech. Mohou si vyzkoušet jízdu na šlapadlech po správné závodní dráze nebo si zastřílet lukem na cíl. V době horka se nikdo nemusí obávat, protože i vodních her zde bude dostatek. Čeká tu zkrátka zábava na celý den. Každopádně se vyplatí sem vyjet za hezkého počasí, jelikož pohyb na čerstvém vzduchu bude jen ku prospěchu. Navíc mnoho atrakcí je spíš venkovního typu, včetně lezeckých, překážkových nebo závodních drah. Ale ani déšť nepokazí žádnou zábavu a můžeme se v klidu přestěhovat do krytých prostorů.

pískoviště

Je čas si trochu od závodění odpočinout

Děti sice mají rády pohyb a skotačení, ale někdy upřednostní klidnější styl zábavy, spíš takovou odpočinkovou, kdy si mohou něco skládat, kreslit, zkrátka aktivita bude klidnějšího rázu. Rodiče se nemusí v žádném případě o svoje děti obávat, jelikož je zde školený personál, který ví, jak u dětí rozsvítit očička a rozzářit úsměv na tváři. Navíc je to bezpečný areál, tudíž vlastně i dospělí si zde mohou popovídat se svými vrstevníky a odpočinout si. Nechybí zde ani občerstvení nebo připojení na Wi-Fi.

překážky

Lepší je si provést rezervaci

Vzhledem k tomu, že kapacita je omezená, což je hlavně kvůli bezpečnosti a také aby si to děti zde dostatečně užily, je lepší si udělat rezervaci dopředu. Poté již nic nebrání tomu se vydat do království her, soutěží, atrakcí, které se jen tak běžně nevidí. Program dokáže zpestřit například i kouzelník nebo jiná show. Výlet pro rodiny s dětmi je věčné téma a každý je rád, když nalezne něco, co bude bavit nejen děti, ale celou rodinu. To přesně splňuje tento dětský park a navíc zde mohou vzniknout nová přátelství a to jak mezi dětmi, tak dospělými.

5/5 - (2 votes)