Na palubě autobusu pohodlně k moři

Ne každá česká cestovní kancelář má možnost vozit své klienty vlastními autobusy a musí zvolit dopravu některou společností, která se specializuje na dálkové jízdy po celé Evropě. A většinou je doprava na celém zájezdu právě to nejdražší.

oranžový autobus

· Jak tedy stáhnout ceny dolů, a přitom zajistit svým klientům stejný komfort při jejich rekreaci, na který jsou zvyklí?

o Docela jednoduše.
Jestliže se vaše cestovní kancelář specializuje na nejnavštěvovanější místo českými turisty, pak máte vyhráno.

· Jaké je to místo?

o Přeci Chorvatsko.
Každoročně navštíví tuto zemi kolem půl milionu českých turistů. Pro představu – je to, jako by sem přijelo celé Brno a s sebou vzalo i obyvatele Ostravy.

Do Chorvatska bez čekání

Mnoho Čechů využívá každým rokem k přepravě za vytouženým mořem autobusovou dopravu. Proto se někteří přepravci rozhodli vyjít Čechům vstříc a spojili se s cestovními kancelářemi, kterým nabízejí své služby.

· Jelikož jsou právě někteří z nich specializovaní zejména na Chorvatsko, jsou jejich služby mnohem levnější.

skok do vody

To ovšem neznamená, že by byly méně kvalitní. Je tomu právě naopak. Jestliže některá cestovní kancelář jejich služeb využije, pak může svým klientům garantovat, že poletí k moři tím nejluxusnějším autobusem. Promiňte, vlastně pojednou. Ale ono to v tom luxusním autobuse opravdu vypadá jako v letadle, tak to trochu mate. Ovšem při placení si dobře uvědomíte, že nekupujete letenku, ale jízdenku. Rozdíl v ceně vám to zaručeně připomene. Kromě toho se nikdo nemusí bát velkého zpoždění, které mají letiště každoročně ve své nabídce. Autobusy do Chorvatska totiž jezdí přesně. Odpadá tedy nesmyslné a nepříjemné čekání v letištních halách, které špatně snášejí zejména děti a které dovede dovolenou otrávit už na jejím začátku.

2/5 - (2 votes)